+48 32 3551680 • ESProgram Android ESKATT DESIGNER

Odboje

ES-HIGH-PROTECTOR

Odboje wysokie przeznaczone są do zabezpieczenia urządzeń bądź obiektów umieszczonych wysoko ok 1mb nad poziomem podłogi. Odboje możemy wykonać ze stali nierdzewnej szlifowanej, polerowanej lub satynowanej a także ze stali czarnej malowanej na dowolny kolor RAL. Do zastosowań zewnętrznych doboje wykonane ze stali czarnej są dodatkowo zabezpieczone powłoką antykorozyjną przed malowanie uniemożliwiając zastosowanie w warunkach zewnętrznych. Konstrukcja może być wykonana w dowolnym kształcie z użyciem kolanek, trójników oraz innych rozgałęźników dostosowanych do chronionego obiektu. Odboje wysokie stosowane są również do rozdzieleniach przejść dla pieszych, stojaków na rowery lub bariery drogowe.

ES-FLOOR–PROTECTOR

Odboje przyścienne są to poziome barierki, chroniące ściany przed uszkodzeniem. Odboje możemy wykonać zarówno ze stali nierdzewnej, jak i ze stali czarnej, która jest powlekana ocynkowaną warstwą antykorozyjną. Zastosowanie naszych odbojów zwiększa poziom bezpieczeństwa w obszarze zastosowania. Odboje przyścienne , służą do zabezpieczenia ścian w szpitalach, przychodniach i szkołach z oddziałami integracyjnymi. Stal nierdzewna ma powierzchnię polerowaną lub satynową, wykonujemy je w kształcie okrągłym i kwadratowym . Ta stal jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia. Zwracamy szczególną uwagę na estetykę i jakość realizacji. Wykonanie i materiał gwarantuje bezpieczeństwo.

ES–WALL–PROTECTOR

Zabezpieczenie przypodłogowe, do ochrony ścian i narożników. Wykorzystujemy materiał ze stali nierdzewnej ze względu na jego trwałość i wytrzymałość. Odboje przypodłogowe spełniają funkcję zapewnienia bezpieczeństwa , kontroli przed zniszczeniem. Odbój służy do zabezpieczenia ścian czy naroży przed uszkodzeniem przez wózki widłowe, samochody osobowe czy ciężarowe. Izoluje i osłania urządzenia, trakty komunikacyjne. Nasza firma produkuje i montuje odboje, które mają zastosowanie w magazynach, firmach produkcyjnych, marketach i sklepach przemysłowych. Wymiary odbojów wykonujemy na zamówienie. Nasze wyroby wykonujemy z dbałością o szczegóły, dostosowujemy się do potrzeb i indywidualnych wymagań klienta.

ES–POLL–PROTECTOR

Odboje słupów wykonane ze stali nierdzewnej, mają podwyższoną odporność na uderzenia. Mają zastosowanie w zakładach produkcyjnych przemysłowych, sortowniach itp. Stanowią ochronę między innymi dla latarni, hydrantów, tablic rozdzielczych, a także słupów energetycznych czy oświetleniowych. Odboje ze stali nierdzewnej wykorzystywane są również w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Odboje słupów, stosuje się do odgrodzenia danego obiektu, stanowiąc jego zabezpieczenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Doskonale sprawdzają się w miejscach które są narażone na uszkodzenia. Jego materiał i wykonanie daje gwarancję bezpieczeństwa chronionego obiektu.

Balustrady ze szkłem w innym wykonaniu

Przejdź do strony

ES-GLASS-SUPPORTING

balustrady szklane
Przejdź do strony

ES-GLASS-PROFIL 2500

balustrady szklane
Przejdź do strony

ES-GLASS-SQUARE

balustrady szklane
Przejdź do strony

ES-GLASS-PROFIL-3000

balustrady szklane

Chcesz poznać ceny naszych produktów?

Ceny balustrad Tak, idę do E-SHOP!